Konferencja UG z okazji 20. Rocznicy członkostwa Polski w UE „Polska w Unii Europejskiej 2004 - 2024. Współpraca, osiągnięcia i wyzwania"

Szanowni Państwo,

JM Rektor prof. Piotr Stepnowski wraz z Dziekan Wydziału Ekonomicznego prof. UG Moniką Bąk mają zaszczyt zaprosić na konferencję UG z okazji 20. Rocznicy członkostwa Polski w Unii Europejskiej „Polska w Unii Europejskiej 2004 - 2024. Współpraca, osiągnięcia i wyzwania".

Wydarzenie odbędzie się 17 maja 2024 na Wydziale Ekonomicznym UG (Sopot. Ul. Armii Krajowej 199/121, Aula im. T. Ocioszyńskiego).

Gościem Honorowym konferencji będzie były Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej ALEKSANDER KWAŚNIEWSKI.

W Forum Premierów RP 20 lat Polski w Unii Europejskiej 2004-2024 udział potwierdzili: JAN KRZYSZTOF BIELECKI, HANNA SUCHOCKA, LESZEK
MILLER ORAZ LESZEK BALCEROWICZ. Forum poprowadzi PROF. DARIUSZ FILAR.

Podczas wydarzenia odbędzie się również Panel Ekspercki Unia Europejska - wyzwania 2040+ z udziałem JAROSŁAWA WAŁĘSY, DR MAGDALENY ADAMOWICZ, DR. JANUSZA LEWANDOWSKIEGO, PROF. DR HAB. ANNY ZIELIŃSKIEJ-GŁĘBOCKIEJ. Panel będzie moderowany przez Ambasadora RP przy Unii Europejskiej w latach 1996-2001 JANA TRUSZCZYŃSKIEGO.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk, Wojewoda Pomorska Beata Rutkiewicz oraz Portal Edukacyjny „Perspektywy".

Zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzenia.

UWAGA: w celu potwierdzenia udziału należy zarejestrować się pod linkiem.

Data publikacji: czwartek, 16. Maj 2024 - 12:15; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: czwartek, 16. Maj 2024 - 12:17; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska