dr Anna Żeglińska laureatką Konkursu Wydawnictwa Uniwersytetu Gdańskiego 2022

Z dumą informujemy, że w Konkursie Wydawnictwa Uniwersytetu Gdańskiego w kategorii Najlepsza książka naukowa, wśród licznie zgłoszonych publikacji, I miejsce zajęła książka dr Anny Żeglińskiej pt. Finckensteinowie wschodniopruscy i ich archiwa.

Główną nagrodą w konkursie dla laureatów wszystkich kategorii jest prawo opublikowania nieodpłatnie w Wydawnictwie Uniwersytetu Gdańskiego kolejnej książki w okresie 7 lat od rozstrzygnięcia konkursu. Nagrody zostaną wręczone podczas Inauguracji roku akademickiego 2022/2023.

Serdecznie gratulujemy!

Więcej na temat książki Finckensteinowie wschodniopruscy i ich archiwa - Wydawnictwo (ug.edu.pl).

Data publikacji: czwartek, 15. Wrzesień 2022 - 11:51; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: czwartek, 15. Wrzesień 2022 - 12:40; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska