Konferencja "Dzień Jakości FarU"

Konferencja „Dzień Jakości FarU” odbędzie się dnia 9 czerwca 2022 r. na Politechnice Gdańskiej.

Rozpoczyna ona cykl wydarzeń – dla wzmocnienia potencjału dydaktycznego uczelni partnerskich – organizowanych naprzemiennie przez Politechnikę Gdańską, Uniwersytet Gdański oraz Gdański Uniwersytet Medyczny.

W czasie konferencji prelegenci przybliżą dobre praktyki uczelni FarU dotyczące wdrażania innowacji dydaktycznych oraz społecznej odpowiedzialności uczelni. Nadarzy się również możliwość, by zapoznać się z ideą Związku Uczelni Fahrenheita oraz osiągnięciami zespołów FarU pracujących w obrębie jakości kształcenia, tj. kształcenia na studiach, Szkoły Doktorskiej FarU i wspólnego Welcome Center.

Program wydarzenia

Więcej informacji na stronie konferencji

Załącznik Rozmiar
Dzień Jakości FarU 2022 - Program 564.83 KB