Panel dotyczący Uniwersytetu Gdańskiego w ramach II Kongresu Młodej Nauki

Kongres Młodej Nauki już po raz drugi odbywa się na Uniwersytecie Gdańskim. W ramach Kongresu nie mogło zabraknąć panelu, którego tematyka będzie odnosiła się do największej uczelni na Pomorzu. Do udziału zapraszamy wszystkich badaczy, których zainteresowania obracają się wokół tematyki szkolnictwa wyższego i uwzględniają Uniwersytet Gdański oraz uczelnie, z połączenia których powstał on ponad 50 lat temu.

Mamy nadzieję, że szczególnie pracownicy, doktoranci i studenci UG skorzystają z możliwości wygłoszenia prelekcji o swojej Alma Mater. W ramach panelu wystąpić będą mogli między innymi historycy, pedagodzy, politolodzy, badacze procesów społecznych.

Informujemy, że Opiekunem Naukowym Panelu jest dr hab. Arnold Kłonczyński, prof. UG, autor licznych prac naukowych z zakresu historii, a także Prorektor ds. Studentów i Jakości Kształcenia.

Zapisy na ten i inne panele na stronie: https://kongresmlodejnauki.pl/referat-plakat/

Data publikacji: wtorek, 17. Maj 2022 - 09:58; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: wtorek, 17. Maj 2022 - 09:58; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska