Czeka 15 stypendiów na Gedanistyce. Nabór kandydatów do 22 września

W tym roku 15 przyszłych absolwentów otrzyma stypendium na Gedanistyce! Do 22 września trwa VIII edycja programu stypendialnego na roczne studia podyplomowych Uniwersytetu Gdańskiego “Gedanistyka”, oferująca wsparcie finansowe dla osób, które wymyślą propozycje nowego hasła do Gedanopedii.

Idea projektu stypendialnego prowadzonego w partnerstwie przez Fundację Gdańską, Miasto Gdańsk oraz Uniwersytet Gdański powstała w 2017 roku. Program stypendialny będzie kontynuowany w roku akademickim 2024/2025 i zakłada wyłonienie 15 osób, które otrzymają wsparcie finansowe w wysokości 3 500 zł, pokrywające ponad 85% kosztów studiów, których całkowity koszt wynosi 4 000 zł . Różnicę w wysokości 500 zł zobowiązany będzie pokryć stypendysta. Nabór kandydatów do programu rozpoczął się 9 września i kończy 22 września.

Wniosek o stypendium i więcej informacji o programie na stronie: Rusza program stypendialny na Gedanistykę! – Fundacja Gdańska (fundacjagdanska.pl)

Data publikacji: czwartek, 19. Wrzesień 2024 - 14:26; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: czwartek, 19. Wrzesień 2024 - 14:31; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska