Nagrody za "Historyczne Quizowanie" trafiły w ręce laureatów!

Konkurs "Historyczne Quizowanie" w roku akademickim 2023/24 dobiegł końca. W gronie zwycięzców znaleźli się: Mikołaj Kornacki, Kamil Lewalski, Zuzanna Niedzielska, Michał Ościsłowski, Marcin Stempiński, Adrian Sulikowski, Paweł Szroda. Nagrody laureatom wręczył Dziekan WH dr hab. Arkadiusz Janicki, prof. UG.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w nowym roku akademickim 2024/25. Ruszamy już w październiku!

Zabawa kolejny już rok prowadzona jest przez Radę Samorządu Studentów WH na naszym wydziałowym profilu Facebook. Post konkursowy publikowany jest raz w miesiącu, a zadaniem studentów jest udzielenie poprawnej odpowiedzi na zadane pytanie w jak najkrótszym czasie.

Data publikacji: środa, 19. Czerwiec 2024 - 14:31; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: czwartek, 27. Czerwiec 2024 - 11:17; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska