Nagroda im. prof. Tadeusza Dmochowskiego dla dr. Wacława Kulczykowskiego

Z ogromną przyjemnością informujemy, że dr Wacław Kulczykowski z Instytutu Historii Wydziału Historycznego UG otrzymał nagrodę im. prof. Tadeusza Dmochowskiego dla nauczyciela akademickiego. Jest to coroczna nagroda przyznawana jednemu nauczycielowi akademickiemu na wniosek studentów i doktorantów Uniwersytetu Gdańskiego. Stanowi ona formę wyróżnienia dla nauczycieli, którzy inspirują, motywują i przyczyniają się do rozwoju społeczności akademickiej i jesteśmy dumni, że w tym roku nagrodę tę otrzymał nauczyciel akademicki właśnie z naszego wydziału.

Nagroda została wręczona dr. Kulczykowskiemu przez Jego Magnificencję Rektora UG Prof. Piotra Stepnowskiego oraz Prorektora ds. Studentów i Jakości Kształcenia UG Prof. Arnolda Kłonczyńskiego w środę 17 stycznia, na uroczystej gali zorganizowanej w Bibliotece Uniwersytetu Gdańskiego przez Centrum Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej UG, przy obecności przedstawicieli władz UG, pracowników oraz społeczności studenckiej oraz doktoranckiej.

Serdecznie gratulujemy!

Data publikacji: piątek, 19. Styczeń 2024 - 11:56; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: poniedziałek, 22. Styczeń 2024 - 09:01; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska