Studenci i studentki Niemcoznawstwa oraz Krajoznawstwa i Turystyki Historycznej z wizytą w Muzeum Zamkowym w Malborku

Dnia 12 stycznia, mimo zimowej aury, studentki i studenci pierwszego roku Niemcoznawstwa oraz grupa studentów z II roku Krajoznawstwa i Turystyki Historycznej odwiedziła Muzeum Zamkowe w Malborku. Grupa zwiedziła wystawę czasową „Nigra crux mala crux. Czarna i biała legenda zakonu krzyżackiego” w ramach zajęć dotyczących epoki średniowiecznej prowadzonych przez dr Julię Możdżeń i dr Aleksandrę Girsztowt-Biskup. Wraz z przewodnikiem, absolwentem Niemcoznawstwa i Historii UG p. Bartoszem Skopem, studenci zwiedzili zamek i poznali tajniki pracy muzealnej oraz możliwości wykorzystania zdobytej wiedzy w przyszłej karierze zawodowej.

Data publikacji: środa, 17. Styczeń 2024 - 08:32; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: środa, 17. Styczeń 2024 - 08:50; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska