Międzynarodowa Konferencja Naukowa Colloquia Gedanensia 15 "Wolność. Od czego i do czego?"

Zapraszamy na Międzynarodową Konferencję Naukową Colloquia Gedanensia 15 "Wolność. Od czego i do czego?", która odbędzie się w dniach 24-25 listopada 2023 r. w formule online (via Zoom).

Udział w konferencji jest bezpłatny. Wymagana jest rejestracja.

Organizatorami konferencji Colloquia Gedanensia 15 Freedom. From What and to What? jest Wydział Historyczny Uniwersytetu Gdańskiego, Gdańskie Seminarium Duchowne, Gdański Uniwersytet Medyczny Wydział Nauk o Zdrowiu z Instytutem Medycyny Morskiej i Tropikalnej, Uniwersytet w Lublanie Wydział Teologiczny, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu Wydział Teologiczny.

Data publikacji: środa, 22. Listopad 2023 - 11:20; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: środa, 22. Listopad 2023 - 11:37; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska