Pierwsza edycja studiów podyplomowych „Ochrona dziedzictwa kulturowego: muzea, edukacja, turystyka” za nami.

W sobotę 8 lipca br. odbyła się uroczystość podsumowująca tegoroczną edycję Studiów Podyplomowych „Ochrona dziedzictwa kulturowego: muzea, edukacja, turystyka”. Dyplomy ukończenia Studiów Podyplomowych wręczał uczestnikom Dziekan Wydziału, dr hab. Arkadiusz Janicki, prof. uczelni. Kierownik Studiów Podyplomowych dr Michalina Petelska specjalne słowa podziękowania skierowała w stronę dr. hab. Janusza Trupindy, Dyrektora Muzeum Zamkowego w Malborku oraz dr. Roberta Domżała, Dyrektora Narodowego Muzeum Morskiego. Studia Podyplomowe „Ochrona dziedzictwa kulturowego: muzea, edukacja, turystyka” to unikalny projekt edukacyjny, realizowany w ścisłej współpracy Wydziału Historycznego UG oraz dwóch wyżej wymienionych muzeów.

W poniedziałek 17 lipca zostanie uruchomiona internetowa rekrutacja na Studia Podyplomowe „Ochrona dziedzictwa kulturowego: muzea, edukacja, turystyka” w roku akademickim 2023/2024.

Zapraszamy na studia przygotowane przez praktyków dla praktyków!

Data publikacji: środa, 12. Lipiec 2023 - 10:38; osoba wprowadzająca: Aneta Plaskiewicz Ostatnia zmiana: poniedziałek, 9. Październik 2023 - 15:22; osoba wprowadzająca: Aneta Plaskiewicz