Składanie wniosków o stypendium Rektora na rok akademicki 2023/34 - zaświadczenie o średniej ważonej

Informujemy, że w roku akademickim 2023/24 do wniosku o stypendium Rektora bezwzględnie musi być dołączone zaświadczenie o średniej ważonej za poprzedni rok akademicki (zgodnie ze znowelizowanym Regulaminem Studiów UG).

W dziekanatach takie zaświadczenia będą wystawiane dopiero po rozpoczęciu roku akademickiego. W związku z tym nawet jeżeli student chce złożyć wniosek wcześniej (np. w związku z wyjazdem na Erasmusa) to musi go potem uzupełnić o zaświadczenie o średniej ważonej. Bez tej informacji wnioski nie będą rozpatrywane przez Komisję. Wcześniejsze zwracanie się do dziekanatów (np. w lipcu czy sierpniu 2023 r.) po średnią za kończący się rok akademicki nie ma sensu, bowiem w dziekanatach nie można jeszcze wyliczyć średniej ważonej, a średnia arytmetyczna nie będzie brana pod uwagę.
O dokładnych terminach możliwości składania wniosków poinformujemy na początku września w komunikacie na stronie https://ug.edu.pl/studenci/stypendia-dla-studentow-i-doktorantow-szkol-doktorskich i w Portalu Studenta.

Data publikacji: czwartek, 6. Lipiec 2023 - 10:34; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: czwartek, 6. Lipiec 2023 - 10:35; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska