Nowy kierunek studiów magisterskich na Uniwersytecie w Splicie: Democracy and Resilience in Modern Society

Faculty of Humanities and Social Sciences na Uniwersytecie w Splicie, uczelni partnerskiej UG w ramach Konsorcjum SEA-EU, przygotował międzynarodowy kierunek studiów magisterskich "Democracy and Resilience in Modern Society". Wśród kadry akademickiej tego nowatorskiego kierunku znajdą się także trzy badaczki z Wydziału Historycznego UG dr hab. Iwona Sakowicz-Tebinka, prof. UG, dr hab. Barbara Klassa, prof. UG i dr hab. Magdalena Nowak, prof. UG.

Zachęcamy do zapoznania się z programem.

Więcej szczegółów na stronie Uniwersytetu w Splicie.

Link do broszury o kierunku studiów.

Data publikacji: piątek, 30. Czerwiec 2023 - 12:02; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: piątek, 30. Czerwiec 2023 - 13:25; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska