"Piątek na Historycznym" - szkolenie "Jak korzystać z menedżera bibliografii Mendeley?"

W miniony piątek 10 marca, w ramach "Piątku na Historycznym", odbyło się szkolenie dla pracowników i studentów "Jak korzystać z menedżera bibliografii Mendeley? Tworzenie bazy danych publikacji, bibliografii oraz zmienianie stylu bibliograficznego przy użyciu darmowego narzędzia Mendeley" zorganizowane przez Sekcję Zarządzania Danymi Badawczymi i Otwartej Nauki Biblioteki Uniwersytetu Gdańskiego oraz Wydział Historyczny UG. Szkolenie poprowadziła Agnieszka Kranich-Lamczyk.

Data publikacji: piątek, 17. Marzec 2023 - 11:56; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: piątek, 27. Październik 2023 - 11:59; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska