Dr Michalina Petelska na warsztatach MiDem w Gothenburgu/Szwecja

Dr Michalina Petelska została zaproszona do udziału w warsztatach realizowanych w ramach projektu “Migration and Democracy: Confronting Illiberalism in the Baltic Sea Region” (MiDem), które zostały zorganizowane przez University of Gothenburg w dniach 7 – 8 grudnia. Dr Petelska przedstawiła zagadnienie „Migration museums and migration in museums – Baltic Sea Region”. Liderką projektu MiDem na UG jest dr Marta Grzechnik (Wydział Filologiczny UG), w warsztatach wzięła udział także dr hab. Monika Mazurek, prof. UG (Wydział Nauk Społecznych). Współpraca badaczek z różnych Wydziałów UG w ramach projektu realizowana jest dzięki International Border Studies Center (IBSC UG).

Projekt MiDem finansowany jest przez Svenska institutet.

Data publikacji: wtorek, 13. Grudzień 2022 - 13:51; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: wtorek, 13. Grudzień 2022 - 13:57; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska