Grant NCN dla doc. dr Viktorii Voloshenko z Narodowego Uniwersytetu Transportu w Kijowie realizowany na Wydziale Historycznym UG

Z przyjemnością informujemy, że doc. dr Viktoria Voloshenko z Narodowego Uniwersytetu Transportu w Kijowie otrzymała grant Narodowego Centrum Nauki w ramach programu dla naukowców z Ukrainy na kontynuowanie badań w Polsce, który realizuje na Wydziale Historycznym Uniwersytetu Gdańskiego.

Dr Voloshenko jest zatrudniona jako adiunkt badawczy w Zakładzie Historii Europy Wschodniej Instytutu Historii UG. Realizuje ona zagadnienie badawcze dotyczące rozwoju czytelnictwa na Ukrainie Naddnieprzańskiej na przełomie XIX i XX wieku. Chcielibyśmy serdecznie powitać Dr Voloshenko w naszej akademickiej społeczności. Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów!

doc. dr Viktoria Voloshenko

Data publikacji: czwartek, 27. Październik 2022 - 10:55; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: czwartek, 27. Październik 2022 - 11:36; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska