Konferencja ORIGINES ET MUTATIONES VII - zgłoszenia!

ORIGINES ET MUTATIONES VII

W dniach 21-22 maja 2020 r. w Faktorii w Pruszczu Gdańskim odbędzie się siódma konferencja z cyklu Origines et Mutationes pt.:

Szkolnictwo i edukacja w dziejach

założenia programowe konferencji

Opłata konferencyjna wynosi 200 zł (obejmuje obiady, bankiet pierwszego dnia obrad, materiały konferencyjne oraz część kosztów późniejszej publikacji), organizatorzy nie gwarantują noclegów.

Na zgłoszenia czekamy do dnia 29.02.2020 r. Prosimy o przesłanie abstraktu (1000 znaków) oraz danych kontaktowych na adres baltic.conf@gmail.com

Konferencja organizowana jest przez Wydział Historyczny Uniwersytetu Gdańskiego i Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim.

organizatorzy: Aleksandra Girsztowt (IH UG), Piotr Kitowski (WPiA UG)

opiekun naukowy: Rafał Kubicki (IH UG)

Data publikacji: wtorek, 7. Styczeń 2020 - 11:35; osoba wprowadzająca: Wacław Kulczykowski Ostatnia zmiana: wtorek, 7. Styczeń 2020 - 11:35; osoba wprowadzająca: Wacław Kulczykowski