fbpx Konferencja „30-lecie przemian gospodarczych województwa pomorskiego” | Wydział Historyczny

Konferencja „30-lecie przemian gospodarczych województwa pomorskiego”

W związku z konferencją „30-lecie przemian gospodarczych województwa pomorskiego”, która odbędzie się 10 grudnia w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER, bardzo prosimy studentów, którzy chcieliby w niej wziąć udział , a którzy już prężnie działają zawodowo (np. założyli start-up) o zgłaszanie się do dziekanatu (pok.2.28) do 5 grudnia br.

Będzie to spotkanie dużego biznesu z młodymi przedsiębiorcami/studentami, dopiero wchodzącymi na własną ścieżkę biznesową. Konferencja będzie miała charakter interaktywny, z dużym udziałem publiczności. Będzie też czas na networking. Interesującym  elementem spotkania będzie wystąpienie prof. Dariusza Filara.

czwartek, 28 listopada 2019 roku, 11:39