fbpx Dr Monika Milewska laureatką III edycji festiwalu TEATROTEKA FEST | Wydział Historyczny

Dr Monika Milewska laureatką III edycji festiwalu TEATROTEKA FEST

Z ogromną przyjemnością informujemy, że Pani dr Monika Milewska z Wydziału Historycznego UG została laureatką III edycji festiwalu TEATROTEKA FEST z nagrodą za dramaturgię.

Nagrody przyznawało jury w składzie: Borys Szyc (przewodniczący), Barbara Hanicka, Daria Kopiec, Michał Komar, Tomasz Raczek, Małgorzata Sikorska-Miszczuk, Michał Sobociński.

Organizatorami festiwalu są: Instytut Teatralny, Wytwórnia Filmów Dokumentalnych i Fabularnych (producent cyklu Teatroteka WFDiF), Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza i Stowarzyszenie Autorów ZAiKS. Współorganizatorzy: Muzeum Warszawy. Festiwal współfinansowany jest przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Więcej informacji: pomorzeczyta.pl

Gratulujemy!