Wizyta studentów historii z University of Wisconsin-Parkside

W tym tygodniu Uniwersytet Gdański odwiedzili studenci historii z University of Wisconsin-Parkside. Wizyta odbywa się w ramach zimowego kursu dotyczącego Historii Polski i jest już trzecią realizowaną w ramach 6-letniej współpracy wynikającej ze wspólnej umowy z Wydziałem Historycznym UG. Amerykańscy studenci w trakcie swojego pobytu spotkają się z wykładowcami oraz studentami Wydziału Historycznego oraz Filologicznego UG, a także odwiedzą m.in. Gdańsk, Muzeum II Wojny Światowej oraz zamek w Malborku i zostaną u nas do niedzieli. Na zdjęciach studenci z University of Wisconsin-Parkside oraz dr Magdalena Nowak z Instytutu Historii UG.

Z tej okazji chcielibyśmy bardzo serdecznie zaprosić wszystkich Zainteresowanych na wykład Pani Prof. Helen Rosenberg z Univeristy of Wisconsin-Parkside pt. "Your Race, My Race. Are we different?". Wykład odbędzie się jutro, 17 stycznia, o godz. 13.15 w auli 1.48 i zostanie wygłoszony w języku angielskim.

Data publikacji: środa, 16. Styczeń 2019 - 16:46; osoba wprowadzająca: Wacław Kulczykowski Ostatnia zmiana: środa, 16. Styczeń 2019 - 16:46; osoba wprowadzająca: Wacław Kulczykowski