Prof. UG dr hab. Anna Mazurkiewicz Ambasadorką Programu Fulbrighta! | Wydział Historyczny

Prof. UG dr hab. Anna Mazurkiewicz Ambasadorką Programu Fulbrighta!

Mamy zaszczyt poinformować, że Pani prof. UG dr hab. Anna Mazurkiewicz z Wydziału Historycznego UG została Ambasadorką Programu Fulbrighta. Jest to nowa inicjatywa Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta z okazji 60-lecia Programu Fulbrighta w Polsce. Ambasadorzy zostali wybrani w drodze otwartego konkursu spośród ponad 2000 polskich absolwentów.
Pani Profesor Mazurkiewicz jest jedynym Ambasadorem na Pomorzu.

Rolą Ambasadorów Programu Fulbrighta jest:
  • Organizacja wydarzeń promujących ofertę stypendialną Programu Fulbrighta w swoim środowisku naukowym i akademickim, takich jak spotkania informacyjne o ofercie programu, prezentacje doświadczeń stypendystów.
  • Wsparcie kandydatów w procesie aplikacyjnym.
  • Współpraca z innymi Ambasadorami Programu, w tym udział w spotkaniach i szkoleniach dla Ambasadorów.
  • Współpraca ze stowarzyszeniami absolwentów i grupami nieformalnymi absolwentów aktywnymi w regionie działania Ambasadora.

Gratulujemy i zachęcamy do kontaktu z Panią Profesor:

Mazurkiewicz
czwartek, 27 grudnia 2018 roku, 8:20