Studentki archeologii i etnologii w gronie najlepszych studentów województwa pomorskiego!

Studentki archeologii i etnologii z Wydziału Historycznego - Joanna Potulska oraz Katarzyna Kosińska, otrzymały prestiżowe stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego dla najlepszych studentów z województwa.

O stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego ubiegało się 51 osób. Musiały uzyskać średnią ocen nie mniejszą niż 90 proc. średniej możliwej do zdobycia na danym kierunku. Kolejne kryterium to specjalne osiągnięcia naukowe, artystyczne lub sportowe. Poza tym trzeba było kształcić się na studiach pierwszego stopnia albo jednolitych studiach magisterskich lub studiach drugiego stopnia. Kandydat musiał być także mieszkańcem województwa pomorskiego.

Serdecznie gratulujemy!

Data publikacji: środa, 7. luty 2018 - 13:19; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny Ostatnia zmiana: środa, 7. luty 2018 - 13:23; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny