Szkolenie „Wyrób 200% normy na LTC!”

Chcesz się rozwijać i spędzić niebanalne trzy dni wśród ludzi pełnych pasji? Local Training Course (LTC) to weekendowe szkolenie skierowane do studentów trójmiejskich uczelni. Odbędzie się ono w dniach 21-23 listopada w Gdyni. Zapisy już ruszyły!

LTC odbywa się ono na dwóch poziomach zaawansowania. Warsztaty prowadzone są przez członków organizacji pozarządowych.

POZIOM I – Uczestnicy podzieleni zostaną na grupy, w których wypracują własny projekt. Wezmą udział w takich warsztatach jak zarządzanie projektem, public relations, fundraising czy human resources. Następnie będą mogli wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce – podczas case’ów.

POZIOM II – Skierowany jest do osób, które mają doświadczenie w zakresie zarządzania projektami (są np. członkami kół naukowych, organizacji studenckich) i chciałyby pogłębić umiejętności indywidualne. Na tym poziomie warsztaty będą dotyczyć między innymi przywództwa wewnętrznego, negocjacji, emloyer brandingu, logistyki.

CENA: 75 zł (2 noclegi w Gimnazjum nr 3 w Gdyni, pełne wyżywienie, materiały szkoleniowe, certyfikat)

ZAPISY: Do 10 listopada poprzez wypełnienie formularza (znajdującego się pod adresem: http://bit.ly/1rGMqMq ) Liczba miejsc jest ograniczona.

Data publikacji: czwartek, 6. Listopad 2014 - 11:13; osoba wprowadzająca: Aleksander Jafra Ostatnia zmiana: czwartek, 6. Listopad 2014 - 11:13; osoba wprowadzająca: Aleksander Jafra