Program wydarzeń European University of the Seas, SEA-EU

Zapraszamy do zapoznania się z pierwszym newsletterem prezentującym zbliżające się aktywności organizowane przez European University of the Seas, SEA-EU. Dokument jest interaktywnym PDF-em (zdjęcia i pola "jak dołączyć" prowadzą do szczegółowych opisów wydarzeń).

A w nim m.in.:

• Cooking experience: KONKURS KULINARNY NA PRZEPIS Z EKOLOGICZNĄ WSKAZÓWKĄ
  • Virtual teaching: LEARNING ONLINE COURSES (LOCs
  • Trial Focus Group: WYMIANA DOŚWIADCZEŃ I DOBRYCH PRAKTYK

Czym jest SEA-EU?
Uniwersytet Europejski University of the Seas, SEA EU, to sojusz 6 europejskich i nadmorskich uczelni z Gdańska, Kadyksu, Brestu, Kilonii, Splitu oraz Malty. Naszą wizją jest stworzenie międzynarodowego, wieloetnicznego, wielojęzycznego i interdyscyplinarnego Uniwersytetu Europejskiego, który będzie wzmacniał współpracę naukową,a także wspierał innowacje i transfer wiedzy. Głównym obszarem badawczym członków SEA-EU jest zrównoważonyrozwój sektora morskiego.

Załącznik Rozmiar
Newsletter 18.03. 4.63 MB

Data publikacji: czwartek, 18. Marzec 2021 - 14:46; osoba wprowadzająca: Wacław Kulczykowski Ostatnia zmiana: czwartek, 18. Marzec 2021 - 14:46; osoba wprowadzająca: Wacław Kulczykowski