Staff Week w ramach sojuszu SEA EU we francuskim mieście Brest

W dniach 12-14.12.2023 r. we francuskim mieście Brest odbył się Staff Week w ramach sojuszu SEA EU, czyli szkolenie przeznaczone dla pracowników uczelni zrzeszonych w konsorcjum Europejskiego Uniwersytetu Nadmorskiego.

Tym razem szkolenie w postaci warsztatów poświęcone było jęz. angielskiemu jako językowi ekspresji w pracy dydaktycznej („English as a Medium of Instruction”). W spotkaniu wzięło udział łącznie 20 osób. Poza organizatorami reprezentującymi Uniwersytet Zachodniej Bretanii w Breście byli to także dydaktycy z Uniwersytetu Nord (Norwegia), Uniwersytetu Christiana-Alberta w Kilonii (Niemcy), Uniwersytetu w Splicie (Chorwacja), Uniwersytetu w Kadyksie (Hiszpania) oraz Uniwersytetu Parthenope w Neapolu (Włochy). Nie zabrakło też przedstawicieli naszej uczelni. Z ramienia Wydziału Historycznego w warsztatach udział wziął dr Jan Daniluk, zaś z Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki - dr Marta Frankowska.

Data publikacji: środa, 20. Grudzień 2023 - 15:06; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: środa, 20. Grudzień 2023 - 15:15; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska