Zbiórka Historycznego na leki i opatrunki dla Ukrainy trwa jeszcze tylko 1 dzień!

Zbiórka Historycznego dla Ukrainy trwa nadal! Im więcej pieniędzy uda nam się zebrać, tym więcej artykułów dla ukraińskich żołnierzy i medyków, tak bardzo potrzebnych na froncie, uda się zakupić. Został jeszcze tylko 1 dzień!

Wspólnie osiągnęliśmy założony cel i zebraliśmy już ponad 3000 zł!!! Dlatego wierzymy, że razem możemy jeszcze więcej! Liczy się każda złotówka! Dołącz do nas!

Zachęcamy do dalszego wsparcia - zbiórka trwa do piątku 24 lutego br.

Dziękujemy wszystkim wspierającym za wpłaty!

Link do zbiórki: Historyczny UG zbiera na leki i opatrunki dla Uk… | Zbiórki internetowe Pomoc.pl

To już trzecia nasza zbiórka na rzecz Ukrainy. W dwóch poprzednich planowaliśmy zebrać łącznie 10 000 zł, a zebraliśmy aż 11 470 złotych!!!

Niestety wojna wciąż trwa, a potrzeby stale rosną. Pomóżmy Ukraińcom w ich walce z rosyjską agresją. Pomóżmy im przetrwać ten najtrudniejszy okres. Niech czują, że mają nasze wsparcie i że nie są sami w starciu z Federacją Rosyjską. Całą zebraną kwotę przekażemy fundacji "Magia Karpat", która zakupi artykuły najpotrzebniejsze dla żołnierzy i medyków na froncie, takie jak:

• leki,
  • apteczki indywidualne
  • środki opatrunkowe
  • inne środki ochronne.

Wszyscy chcielibyśmy niezwłocznego wyparcia Federacji Rosyjskiej z terenu całej Ukrainy i zakończenia wojny. Wspierając Ukraińców szybciej osiągniemy ten cel i zapewnimy bezpieczeństwo nie tylko dla Ukrainy.

Dziekan WH dr hab. Arkadiusz Janicki, prof. UG zachęca (pismo) wszystkich pracowników, studentów, doktorantów, absolwentów, sympatyków Wydziału Historycznego UG, a także wszystkich ludzi dobrej woli, aby dokonywali wpłat i propagowali ideę niniejszej zbiórki wśród swoich bliskich i znajomych.

Data publikacji: czwartek, 2. luty 2023 - 14:39; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska Ostatnia zmiana: czwartek, 23. luty 2023 - 12:03; osoba wprowadzająca: Monika Nagórska