Stypendium pomostowe dla studentów I roku, którzy mieszkają na terenach wiejskich lub miastach do 20 tys. mieszkańców

Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.
2018-05-17

W związku z otrzymaniem pisma z Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa z Oddziału Terenowego w Pruszczu Gdańskim z informacją o realizacji XVII Programu Stypendiów Pomostowych w roku akademickim 2018/2019 informujemy o możliwości składania wniosków o stypendium pomostowe dla studentów I roku, którzy mieszkają na terenach wiejskich lub miastach do 20 tys. mieszkańców.

W załączeniu: skan pisma z Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa z Oddziału Terenowego w Pruszczu Gdańskim.

Data publikacji: czwartek, 17 Maj, 2018 - 08:45; osoba wprowadzająca: Aleksander Jafra Ostatnia zmiana: czwartek, 17 Maj, 2018 - 08:45; osoba wprowadzająca: Aleksander Jafra