Rekomendacje Komisji Konkursowych

Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.
2018-07-26

Rekomendacje Komisji Konkursowych:

1. W wyniku ogłoszenia przez Dziekana Wydziału Historycznego Uniwersytetu Gdańskiego konkursu na stanowisko adiunkta w Zakładzie Teorii Sztuki w Instytucie Historii Sztuki Uniwersytetu Gdańskiego, Komisja Konkursowa, po dokonaniu oceny kandydatur, udzieliła pozytywnej rekomendacji Pani dr Annie Sobeckiej.

1. W wyniku ogłoszenia przez Dziekana Wydziału Historycznego Uniwersytetu Gdańskiego konkursu na stanowisko starszego wykładowcy w Zakładzie Historii Sztuki Nowoczesnej w Instytucie Historii Sztuki Uniwersytetu Gdańskiego, Komisja Konkursowa, po dokonaniu oceny kandydatur, udzieliła pozytywnej rekomendacji Panu dr. Jackowi Friedrichowi.

Data publikacji: czwartek, 26 Lipiec, 2018 - 08:39; osoba wprowadzająca: Aleksander Jafra Ostatnia zmiana: wtorek, 23 Październik, 2018 - 10:33; osoba wprowadzająca: Aleksander Jafra