Zmiany w korzystaniu z wjazdu na teren Bałtyckiego Kampusu Uniwersytetu Gdańskiego w Oliwie

Uwaga, ważna aktualizacja z 23 sierpnia 2017 r. dotycząca studentów i doktorantów!

1 października 2017 r. zostanie uruchomiony system kontroli wjazdu na teren Kampusu Uniwersytetu Gdańskiego w Oliwie. Od tej daty wjazd na teren Kampusu będzie możliwy wszystkimi dostępnymi bramami z wykorzystaniem identyfikatora zbliżeniowego umieszczonego za szybą przednią pojazdu. W wyjątkowych sytuacjach wjazd będzie możliwy za pośrednictwem systemu domofonowego, który połączy nas bezpośrednio z dyspozytorem Straży Uniwersyteckiej. Wjazd dla gości i kontrahentów będzie możliwy przez bramy numer 2 (przy Rektoracie) oraz numer 5 (Przy Bibliotece Głównej) po otrzymaniu jednorazowej karty wjazdu od Obsługi Systemu Parkingowego. Do wjazdu samochodów dostawczych wyznaczona została brama nr 5, samochodów ciężarowych pow. 3,5 t i autokarów – brama nr 9.

Kampus dostępny jest codziennie w godz. 6.00 ÷ 22.00.

Wjazd z wykorzystaniem identyfikatorów będzie obowiązywał:

• Poniedziałek – Czwartek  6.00 ÷ 22.00,
  • Piątek 6.00 ÷ 15.00.

W celu ubiegania się o wydanie identyfikatora uprawniającego do wjazdu oraz korzystania z miejsc parkingowych na terenie Kampusu należy:

1. pobrać i wypełnić Wniosek o wydanie identyfikatora uprawniającego do wjazdu na teren Bałtyckiego Kampusu UG, który stanowi załącznik do Zarządzenia Kanclerza nr 5/K/17;
  2. dokonać w Kasie Uniwersytetu Gdańskiego bezzwrotnej opłaty w wysokości 15,00 zł - dokonanie wpłaty powinno zostać potwierdzone na Wniosku;
  3. złożyć wypełniony wniosek zgodnie ze wskazanym w Zarządzeniu punkcie;
  4. zapoznać się z Regulaminem wjazdu i parkowania na terenie Bałtyckiego Kampusu Uniwersytetu Gdańskiego.

Prosimy o szczegółowe zapoznanie się treścią Zarządzenia Kanclerza nr 5/K/17 wraz z załącznikami.

Data publikacji: wtorek, 8. Sierpień 2017 - 13:00; osoba wprowadzająca: Aleksander Jafra Ostatnia zmiana: wtorek, 19. Wrzesień 2017 - 12:26; osoba wprowadzająca: Aleksander Jafra