Prof. UG, dr hab. Józef Włodarski mianowany członkiem 5-cio osobowej Rady Naukowej Ogólnopolskiego Centrum Studiów Polskich | Wydział Historyczny

Prof. UG, dr hab. Józef Włodarski z Wydziału Historycznego UG jako przedstawiciel Uniwersytetu Gdańskiego został mianowany członkiem 5-cio osobowej Rady Naukowej Ogólnopolskiego Centrum Studiów Polskich, ośrodka naukowego funkcjonującego przy prestiżowym Pekińskim Uniwersytecie Języków Obcych. Obok UG w skład powyższej Rady weszli przedstawiciele władz rektorskich i dziekańskich Uniwersytetu Jagiellońskiego, Warszawskiego, Łódzkiego i Wrocławskiego.

Włodarski

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Aleksander Jafra