Prof. UG, dr hab. Józef Włodarski mianowany członkiem 5-cio osobowej Rady Naukowej Ogólnopolskiego Centrum Studiów Polskich

Prof. UG, dr hab. Józef Włodarski z Wydziału Historycznego UG jako przedstawiciel Uniwersytetu Gdańskiego został mianowany członkiem 5-cio osobowej Rady Naukowej Ogólnopolskiego Centrum Studiów Polskich, ośrodka naukowego funkcjonującego przy prestiżowym Pekińskim Uniwersytecie Języków Obcych. Obok UG w skład powyższej Rady weszli przedstawiciele władz rektorskich i dziekańskich Uniwersytetu Jagiellońskiego, Warszawskiego, Łódzkiego i Wrocławskiego.

Włodarski

Data publikacji: piątek, 20. Styczeń 2017 - 14:27; osoba wprowadzająca: Aleksander Jafra Ostatnia zmiana: czwartek, 9. luty 2017 - 09:34; osoba wprowadzająca: Aleksander Jafra