Srebrny Medal Uniwersytetu Gdańskiego przyznano Stanisławowi Garstce (1916–2006)

paha

W październikowym biuletynie Polsko-Amerykańskiego Towarzystwa Historycznego (PAHA) opublikowano relację nt. przyznania Srebrnego Medalu Uniwersytetu Gdańskiego Stanisławowi Garstce (1916–2006) - fundatorowi programu stypendialnego (American Polish Research Fellowship). Z tego programu ulokowanego na Uniwersytecie Notre Dame (USA) skorzystało jedenastu pracowników i doktorantów Wydziału Historycznego UG.  (PAHA to międzynarodowe towarzystwo naukowe zrzeszające badaczy, których łączą studia nad dziejami Polonii, które działa w Stanach Zjednoczonych od 1944 r.

Data publikacji: poniedziałek, 28. Listopad 2016 - 07:33; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny Ostatnia zmiana: poniedziałek, 28. Listopad 2016 - 07:35; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny