Wykład otwarty - Wstęp do kultur tubylczych: Afryka i Ameryka

Zapraszamy na Wydział Historyczny do Zakładu Etnologii i Antropologii Kulturowej, gdzie rozpoczyna się wykład otwarty, dostępny dla każdego studenta UG.

Wykład "Wstęp do kultur tubylczych: Afryka i Ameryka", poprowadzi dr hab. Józef Niesyto, który pracował wiele lat na Madagaskarze i w Kanadzie. Specjalizuje się w wierzeniach Malgaszy z Madagaskaru, a zwłaszcza ich obrzędowości pogrzebowej.

Wykład odbywa się w poniedziałek: 15.30-18.30 (s. 29) i środę: 15.30-18.30 (s. 30) i trwa do końca semestru. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu w Instytucie Archeologii i Etnologii na ul. Bielańskiej 5.

Data publikacji: wtorek, 10. Maj 2016 - 09:31; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny Ostatnia zmiana: wtorek, 10. Maj 2016 - 09:31; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny